Společnost Orkla je pyšná na to, že pokrývá celý svůj hodnotový řetězec, který zahrnuje vše od počátečního nápadu na nový produkt až po to finále, kdy hotový produkt dorazí ke spotřebiteli.  Záleží nám na používání surovin, které jsou vyrobeny udržitelným způsobem, a aktivně se soustředíme na projekty, jejichž cílem je zlepšování hodnotového řetězce.  Věděli jste například, že veškeré kakao, které nakoupíme na výrobu čokolády Nidar, má 100% certifikaci UTZ (tj. že bylo vypěstováno udržitelným způsobem)?

Naši nákupčí pracují přímo s dodavateli a každý den pomáhají zajistit, abychom dosahovali našich strategických cílů. Když suroviny dorazí do našich závodů, pak odpovědnost za to, že miliony spotřebitelů obdrží kvalitní produkty, které očekávají a které si zaslouží, přeberou naši zaměstnanci pracující v těchto závodech.  Máme také specializované týmy, které v Orkle realizují důležité a velké projekty týkající se zlepšování a které neustále identifikují synergie a nové způsoby práce.  

Hledáte-li práci v rámci dodavatelského řetězce, můžete se vydat některou z mnoha různých kariérních drah.  V rámci výrobního prostředí nabízíme v našich závodech napříč celou Evropou nejrůznější pozice, od pozic pro nováčky až po pozice ve vrcholovém vedení. Dále pak máme mnoho odborných oddělení, jako je životní prostředí, BOZP, zajišťování kvality, nákup, logistika, strojní zařízení, robotika a automatizace a mnoho dalších.  Díky široké škále volných pozic vítáme lidi s různými akademickými a pracovními zkušenostmi, v závislosti na druhu pozice, o kterou se ucházejí.  

Aktuální seznam volných pozic v oddělení Dodavatelský řetězec a výroba naleznete níže. 
Podívejte se také na Příběhy našich zaměstnanců, kde se dozvíte více o různých pozicích v oddělení. 

Prohlížet pracovní místa v této kategorii