Gdy lubisz wygrywać, dobrze jest grać w zwycięskim zespole. Ale jeszcze lepiej jest grać w zespole, który pomaga wygrać wszystkim: firmie, klientom i, co najważniejsze, wszystkim konsumentom. 

 
Sprzedaż Komercyjna to bijące serce wszystkich operacji Orkla. Ten obszar zapewnia wiele możliwości rozwoju kariery dla osób o różnym profilu wykształcenia i doświadczenia. Zwykle początkowym stanowiskiem, jakie tutaj oferujemy, jest Asystent ds. klientów kluczowych. Zatrudniona osoba  pracuje z jednym dużym klientem kluczowym i uczy się wszystkiego o negocjacjach i ustalaniu cen produktów oraz budowaniu relacji z klientem i pracy z różnymi kanałami.  


Większość naszych spółek posiada klasyczną strukturę i oferuje stanowiska o charakterze biznesowym zarówno osobom początkującym, jak i bardziej doświadczonym kandydatom. Ponadto Orkla, jak wiele firm, koncentruje się na rozwoju kanałów e-handlu na całym obszarze działalności, dlatego nieustannie poszukujemy nowych talentów w tej strategicznej dla nas dziedzinie.   


W Orkla ASA mamy zespół odpowiedzialny za projekty związane z zarządzaniem przychodami na poziomie grupowym. Poza zarządzaniem przychodami jest też mały zespół specjalistów ds. e-handlu i sprzedaży cyfrowej, którzy pracują na szczeblu centralnym i wspierają nasze jednostki zależne w ich inicjatywach dotyczących cyfryzacji. Najbardziej ekscytujacym elementem tego zespołujest jego nowo utworzony dział, który pracuje nad pilotowym projektem sprzedażowym w ramach portalu Amazon dla Orkla w krajach nordyckich. Jest to całkowicie nowy zespół, który będzie charakteryzuje się ogromną przedsiębiorczością. Tego rodzaju role wymagają umiejętności z zakresu sprzedaży i marketingu cyfrowego i pokazują, jak granice między tymi dyscyplinami coraz bardziej się zacierają, co zachęca do mobilności wewnątrz struktury firmy. 
 

Sprzedaż Komercyjna to ekscytująca i stale ewoluująca funkcja w Orkla, która oferuje wszechstronne możliwości dla osób o różnym profilu wykształcenia i doświadczenia. Dzięki dyscyplinie i ambicji w pracy, nasze podejście pozostaje świeże, a pod względem sukcesów komercyjnych wyprzedzamy konkurencję. Pracując z naszymi markami, masz możliwość dokonywania wielkich rzeczy dla swojej kariery, naszych konsumentów i klientów. Nasi Specjaliści ds. Sprzedaży są świadomi znaczenia swojej roli i odpowiedzialności za budowanie nieustannego sukcesu Orkla i naszych marek. 


Poniżej przedstawiamy listę aktualnych stanowisk dostępnych w obszarze Sprzedaży Komercyjnej.


Przeczytaj o doświadczniu Florents lub zapoznaj się z Historiami naszych pracowników, aby dowiedzieć się więcej o pracy w obszarze Sprzedaży.

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii