Když rádi vyhráváte, pak být ve vítězném týmu Vám přináší skvělý pocit. A ještě lepší pocit Vám přinese být součástí týmu, který pomáhá vyhrát všem: firmě, zákazníkům a – co je ze všeho nejdůležitější - spotřebitelům.

Komerční (Obchodní) oddělení je bijícím srdcem všech činností v Orkle a nabízí velké množství kariérních příležitostí pro jednotlivce s různými zkušenostmi a profily. Nejčastěji se v tomto týmu začíná na pozici Asistent manažera pro klíčové zákazníky, kde pracujete s jedním velkým klíčovým zákazníkem a učíte se vše o vyjednávání, stanovování cen produktů, utváření vztahů se zákazníky a práci s různými kanály.  

Většina našich firem má klasickou prodejní strukturu a nabízí obchodně orientované pozice pro mladé i zkušenější uchazeče. Orkla je také, jako mnohé firmy, zaměřena na rozvoj našich e-commerce kanálů napříč všemi našimi prodejními kategoriemi, a proto vždy hledáme nové talenty v rámci této, pro obchod důležité, oblasti. 

V rámci Orkla ASA máme tým, který řeší projekty zabývající se řízením příjmů skupiny. Vedle týmu pro řízení příjmů je zde také malý tým odborníků na e-commerce a digitální prodeje, kteří pracují centrálně, aby poskytovali podporu našim dceřiným firmám při jejich iniciativách v digitální oblasti.  Co nás v rámci tohoto týmu nejvíc těší je nově vzniklé oddělení, které pracuje na pilotních prodejních projektech Amazon pro Orklu ve Skandinávii. Tento tým je pro Orklu naprosto nový a bude mít podnikatelský charakter. Tyto pozice vyžadují kvalifikaci v oblasti digitálních prodejů a marketingu a ukazují, jak se hranice mezi těmito obory sjednocují, což opět vybízí k mobilitě v rámci společnosti Orkla. 

Oddělení Komerčního prodeje má v Orkle velice zajímavou a neustále se vyvíjející úlohu a nabízí množství různých příležitostí pro kolegy s různými zkušenostmi a profily. Díky precizní a ambiciózní práci jsou naše přístupy neotřelé a náš obchodní úspěch daleko před konkurencí. Díky práci s našimi značkami máte sílu dělat velké věci v rámci vaší kariéry, pro naše spotřebitele a zákazníky. Naši odborníci na prodej chápou důležitost svých rolí a svou zodpovědnost za dosahování trvalého úspěchu společnosti Orkla a našich značek. 

Aktuální seznam pracovních příležitostí v Komerčním oddělení je uveden níže.

Přečtěte si o zkušenostech Florenta nebo si projděte Příběhy našich lidí , abyste se něco dozvěděli o různých rolích, které můžete v oddělení Komerční prodeje zastávat. 

Prohlížet pracovní místa v této kategorii