Orkla oferuje środowisko pracy, w którym dążymy do osiągania światowej klasy kompetencji w ramach naszych, zorientowanych na konsumenta, procesów tworzenia innowacji. Z pełnym zaangażowaniem opracowujemy nowe koncepcje i produkty, które wyprzedzają dotychczasową ofertę, również naszych konkurentów. 


Jednocześnie oferujemy kulturę budowania marki, w ramach której dążymy do osiągnięcia światowej klasy kompetencji i zdolności, aby jak najlepiej rozumieć lokalnych konsumentów, kupujących i klientów. Następnie wykorzystujemy te cenne informacje, tworząc sposoby na efektywniejsze spełnianie potrzeb konsumentów dzięki innowacjom, a także skuteczniej z nimi komunikując, co pozwala nam zdobywać lojalność konsumentów podczas zakupów i wobec marek. 

 
W obszarze Marketingu i Zarządzania Marką oferujemy innowacyjne, ambitne, radosne i przyjemne środowisko pracy, z ofertą w zakresie rozwoju doświadczenia i kariery na szczeblu centralnym. Kompetencje marketingowe budujemy poprzez szkolenia wewnętrzne i dalsze kształcenie w ramach Akademii Szkoleniowych Orkla – Akademii Zarządzania Marką – gdzie uczymy zarządzania marką i procesu powstawania innowacji od A do Z. Naszym celem jest, aby nasi pracownicy odnosili sukcesy i mogli w przyszłości obejmować stanowiska managerskie w firmie i poza nią w ramach Grupy Orkla. 

Kariera w Marketingu i Zarządzaniu marką obejmuje tradycyjne role Managera ds. Marki, polegające na pracy z jedną lub większą liczbą marek w ramach określonego portfela. Ponadto przyjmujemy Specjalistów ds. Rozwoju Produktów, cyfryzacji, mediów społecznościowych i innowacji.  
 

Poniżej przedstawiamy listę aktualnych stanowisk dostępnych w obszarze marketingu i zarządzania marką. 

Przeczytaj o doświadczniu AkselaKaroline lub zapoznaj się z Historiami naszych pracowników, aby dowiedzieć się więcej o pracy w obszarze Marketingu i Zarządzania Marką. 

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii