Orkla IT to nasz wewnętrzny zespół ekspertów IT, który zapewnia obsługę IT dla całej firmy, zarówno w zakresie bieżących usług operacyjnych IT, jak i wdrażanie projektów IT i konsultacji.  


Departament Orkla IT powstał po przekształceniu z Centrum Usług Wspólnych IT w roku 2015. Wraz z przekształceniem otrzymała szersze kompetencje obejmujące wykorzystanie potencjału IT, aby tworzyć wartość dla Orkla. Organizacja posiada następujące strategiczne priorytety: 

  • Dostosowanie grupy Orkla do nowych technologii i umożliwienie wykorzystania cyfryzacji jako strategicznej dźwigni biznesowej i narzędzia do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.  
  • Wspieranie nowych, w działalności Orkli, obszarów geograficznych i zapewnienia konkurencyjnego zaplecza IT zgodnie z potrzebami firm w Europie Wschodniej.  

Nasz cel i strategia związana z przyszłą infrastrukturą brzmi „chmura przede wszystkim”. Ponadto jesteśmy właśnie w trakcie realizacji wielu globalnych projektów i wdrażania nowoczesnych produktów do zarządzania firmą wiodących producentów oprogramowania.  
 

W Orkla IT oferujemy Program dla Młodych Specjalistów, w którym mogą wziąć udział świeżo upieczeni absolwenci uczelni i skorzystać z szerokiej gamy możliwości kariery. Począwszy od integracje programistyczne przy pomocy najnowocześniejszych rozwiązań chmurowych, poprzez bazy danych i analitykę dużych zbiorów baz danych oraz zarządzanie dostawcami, wśród których są najwięksi gracze IT na globalnym rynku, po zarządzanie kosztami, architekturą i bezpieczeństwem informacji w złożonym systemie IT oraz wsparcie procesów biznesowych w największych firmach działających w branży dóbr szybkozbywalnych w Europie.    


Jeżeli chcesz pracować z wiodącymi technologiami, wdrażać i obsługiwać projekty IT i aplikacje w jednej z najsilniejszych marek w branży dóbr szybkozbywalnych w Europie, skontaktuj się z nami. Jeśli chcesz dołączyć do nas i budować przyszłość Orkla, nie wahaj się – zgłoś się do naszego nowego Programu dla Młodych Specjalistów. 

Poniżej przedstawiamy listę aktualnych stanowisk dostępnych w obszarze IT.


Przeczytaj o doświadczeniu  KatiChristoffera  i  Katinki lub zapoznaj się z  Historiami naszych pracowników, aby dowiedzieć się więcej o pracy w obszarze IT.

Ładowanie...
Zapisz kategorię jako kanał RSS
Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 3
Tytuł Lokalizacja Data Sort descending
Wyczyść filtr
Want to be a part of Orklas exciting journey in SAP as a Solution Architect? Oslo, NO, 0276 2020-06-23
Are you Orkla's next Integration Architect? Oslo, NO, 0277 2020-06-18
Do you have a passion for SAP Sales and Distribution? Oslo, NO, 0277 2020-06-15