V Orkla IT jsou naši IT odborníci, kteří poskytují služby v oblasti IT celé firmě, a to včetně provozních IT služeb, implementace IT projektů a poradenství. 

Oddělení Orkla IT bylo na „Orkla IT“ transformováno z „Orkla Shared Services“ v roce 2015 a byly mu svěřeny širší pravomoci, aby mohla být oblast IT využívána k vytváření hodnot ve společnosti Orkla. Naše společnost má následující strategické priority:
- Zavádět nové technologie a umožnit společnosti Orkla využívat digitalizaci jako strategickou obchodní páku pro získání konkurenčních výhod. 
- Podporovat novou geografickou stopu a poskytovat konkurenceschopné IT systémy na podporu požadavků ve východní Evropě 

Naší ambicí a strategií pro budoucí infrastrukturu je „cloud na prvním místě”. Kromě toho máme mnoho projektů na globální úrovni a implementujeme moderní aplikace na podporu podnikání od předních softwarových firem na trhu.  

V Orkla IT nabízíme program určený pro čerstvé absolventy, který jim nabízí mnoho kariérních příležitostí.  Vše od integrace programů pomocí nejmodernějších cloudových technologií, velkých datových souborů a jejich analýzy, spolupráce s dodavateli služeb pro největší IT společnosti na globálním trhu, řízení IT investic až po architekturu a zabezpečení informačních technologií v komplexním prostředí a podporu firemních procesů v rámci jedné z nejrychleji rostoucích firem vyrábějících spotřební zboží v Evropě.  

Pokud byste chtěli pracovat s předními technologiemi na trhu a podílet se na implementaci a řízení IT projektů a aplikací v jedné z předních evropských firem dodávajících značkové spotřební zboží, rádi bychom se s Vámi spojili.  Pokud byste se k nám rádi přidali a chtěli nám pomáhat s budoucími projekty, neváhejte se přihlásit do našeho nového programu pro mladé odborníky v oblasti IT - „Young Professional IT“. 

Aktuální seznam pracovních příležitostí v IT oddělení je uveden níže.

Přečtěte si o zkušenostech Katinky nebo se podívejte na Příběhy našich lidí , abyste se něco dozvěděli o různých rolích, které můžete v IT oddělení zastávat.  

Prohlížet pracovní místa v této kategorii