Orkla Vám nabízí celou řadu kariérních příležitostí, které můžete objevovat také v rámci finančního oddělení, a to od pozic pro čerstvé absolventy až po pozice pro zkušené pracovníky. V našem sídle v Oslu máme korporátní finanční oddělení pokrývající finanční controlling, interní audit, účetnictví, daně a finance. Kromě toho má každá obchodní oblast (celkem máme čtyři) svého vlastního finančního ředitele a podpůrné pozice ve finančním oddělení. 

Většina nově přijatých kolegů z řad čerstvých absolventů nebo uchazečů, kteří již mají určité pracovní zkušenosti (1 - 3 roky), jsou přijímáni na pozici podnikového kontrolora. Tyto pozice mohou být zaměřeny buď na konkrétní obchodní region, nebo jsou zaměřeny na konkrétní celopodnikové funkce. Mezi typické projekty, na kterých byste mohli pracovat, patří ponoření se do problematiky pracovního kapitálu, modelování rizik nebo podpora vnitrofiremních finančních toků. Na pozici kontrolora můžete být zapojeni také do analýzy čtvrtletních výsledků společnosti Orkla, jejich komunikaci a hledání hlavních příčin těchto výsledků, což je nesmírně zajímavé pro burzovní trh a investory. Dále budete mít příležitost úzce spolupracovat s týmem výkonného vedení a s oddělením pro vztahy s investory v rámci Orkly, což představuje skvělou příležitost a možnost kontaktu s osobami na klíčových senior pozicích. 

Dále také hledáme kolegy na pozice v rámci finančního plánování a analýzy (obchodní controlling) a na pozice zaměřené na účetnictví. V těchto oblastech není objem přijímaných pracovníků tak velký, protože velká část práce v souvislosti s našimi transakcemi probíhá v účetním centru v estonském Tallinnu. Máme také pracovní pozice v rámci oblasti Daně a pojištění, kde je však vyžadována vysoká úroveň odborných znalostí a zkušeností. Tyto pozice jsou téměř vždy obsazovány zkušenými pracovníky. Pro ty, kteří mají zkušenosti ze sektoru bankovnictví/finance a mají zkušenosti s transakcemi, by byla vhodná spíše oddělení Finance nebo Fúze a akvizice. Orkla je společnost, která stále hledá nové firmy a značky, které se hodí k naší firemní strategii, takže do oddělení Fúze a akvizice pravidelně nabíráme analytiky a zaměstnance na další pozice.  

Orkla nabízí skvělé prostředí pro odborníky v oblasti financí, kteří jsou motivováni vzděláváním a rozvojem, a také pro každého, kdo usiluje o kariéru v oboru financí nebo sní o tom, že se jednou stane finančním ředitelem! Neustále hledáme standardy, které naše zaměstnance inspirují a rozvíjí prostřednictvím vysoké míry odpovědnosti a rozmanitosti. Hledáme také odborníky se zkušenostmi s netradičními rolemi v rámci oddělení Komerční prodeje, Firemní rozvoj, IT a Personálního oddělení – kariérní cesty v Orkle jsou neomené jak na lokální, tak i na mezinárodní úrovni. Mnozí z našich generálních ředitelů vzešlo z finančního oddělení, kariérnímu růstu se tedy meze nekladou.  

Aktuální seznam pracovních příležitostí ve Finančním oddělení je uveden níže. 

Přečtěte si o zkušenostech Isabely  nebo se podívejte na Příběhy našich lidí , abyste se něco dozvěděli o různých rolích, které můžete ve Finančním oddělení zastávat.

Prohlížet pracovní místa v této kategorii